Trenutno ste ovdje Home » BMNT 'Ploče 2012' » BMNT ‘Ploče 2012′: Završen i 4. dan turnira
  • Pratite nas na…

BMNT ‘Ploče 2012′: Završen i 4. dan turnira 

PC210075

Božićni malonogometni turnir ''Ploče 2012''

Završen je i 4. dan turnira,a uskoro ćem doznati 16 najbolji ekipa. Po prvi puta na turniru smo pobjednika odlučili nakon penala u utakmici između Carpe Diem Metković te CB Splendid gdje je s(r)pretniji izašli igrači Splendida. U nastavku teksta pogledajte detalje iz utakmica,raspored za sutra…

REZULTATI – 21.12.2012
————————————————————————————————————————————————
CB BOSS/ŠKRAPA MOMIĆI-CB ROMANA ČITLUK 3-2 (1-1)

CB Boss/Škrapa Momići: Ivan Plećaš, Tomislav Plećaš, Denis Bezer, Mile Jerković,  Nedjeljko Marušić, Josip Lešić, Damir Jakić, Tomislav Miletić.

CB Romana Čitluk: Vladimir Markotić, Fabijan Bulić, Josip Pervan, Goran Jučić, Matej Skoko, Marko Vlaho, Mirko Galić.

1:0 Denis Bezer
2:0 Tomislav Miletić
3:0 Nedjeljko Marušić
4:0 Tomislav Miletić
4:1 Josip Pervan
5:1 Josip Lešić

Akumulirani prekršaji:
CB Boss/Škrapa Momići: 2+4
CB Romana Čitluk: 3+2
————————————————————————————————————————————————
CARPE DIEM METKOVIĆ-CB SPLENDID 4-4 (3-1) p7-8

Carpe Diem Metković: Dino Hodžić, Josip Galov, Perica Jurić, Petar Soldo, Mate Marušić, Marko Medar.

CB Splendid: Robert Jovica, Katarino Šunjić, Zvonko Petrović, Saša Dragičević, Ognjeslav Šutić, Jadranko Dodig, Vedran Jurišić, Matko Marinović, Tonći Čokić.

1:0 Josip Galov
2:0 Josip Galov
3:0 Perica Jurić
3:1 Ognjeslav Šutić
4:1 Josip Galov
4:2 Ognjeslav Šutić
4:3 Matko Marinović
4:4 Zvonko Petrović

Akumulirani prekršaji:

Carpe Diem Metković: 1+0
CB Splendid: 2+1
————————————————————————————————————————————————
ROGOTIN-JUNIORI GUSAR KOMIN 3-2 (1-1)

Rogotin: Mario Markota, Mirko Rezić, Nikola Glamuzina, Srećko Bošković, Ivica Dominiković, Branimir Rakić, Vojko Bočković, Ivan Ćendo, Ivica Marić, Ivan Erak.

Juniori Gusar Komin: Mateo Vlatković, Pavo Krilić, Joško Raos, Romeo Šunjić, Mate Gujinović, Petar Raguž, Ivan Oršulić, Željko Vlahović, Stanko Vlahović, Eduard Raguž.

0:1 Petar Raguž
1:1 Ivica Dominiković
1:2 Romeo Šunjić
2:2 Ivan Ćendo
3:2 Ivan Ćendo

Akumulirani prekršaji:
Rogotin: 2+4
Juniori Gusar Komin: 5+4
————————————————————————————————————————————————
HMNK STOLAC-CB KUM3-1 (2-0)

HMNK Stolac: Vlatko Raguž, Mario Marić, Vedran Zoko, Ivan Perić, Dejan Tolom Marko Raguž, Darko Raguž.

CB Kum: Marko Čagalj, Branko Vrnoga, Matko Vrnoga, Mario Zmijarević, Aljoša Krstičević, Tomislav Krilić, Marko Karić, Vedran Penović.

1:0 Mario Marić
2:0 Darko Raguž
2:1 Aljoša Krstičević
3:1 Marko Raguž

Akumulirani prekršaji:
HMNK Stolac: 2+3
CB Kum: 3+2
————————————————————————————————————————————————
RASPORED – 22.12.2012

16:30 UDRUGA KONOPAŠA LUKA PLOČE-CB HENNESY
17:30 MNK TIN-MNK PODKRAJ
18:30 KLADIONICA HATTRICK-FRIZERSKI SALON MILJENKO
19:30 REFUL-GORNJA VALA

Dodaj komentar

You must be logged in to post a comment.