Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Braća Raguž za jedan bod Porta!

Braća Raguž za jedan bod Porta!

MNK Porto Tolero

Danas je nastavljena i 2. HMNL-Jug, a 12. kolo nam je donijelo Neretvanski derbi između Metkovića i Porto Tolera. Utakmica je završila podjelom bodova, a krajnji rezultat bio je 2-2.

Porto Tolero je u vrlo borbenoj i zanimljivoj utakmici puno bolje otvorio prvo poluvrijeme. Nekoliko izglednih prilika nisu uspjeli realizirati, ali nakon jedne akcije Metkovčana Darko Raguž je presjekao loptu i pokrenuo kontra-napad koji je na kraju završio Marko Raguž koji je pogodio sami kut golmana Bezera. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 1-0 za Porto.

Domaćini su za razliku od prvog dijela puno bolje krenuli u drugom kako bi zabili izjednačujući gol što im se isplatilo te su poveli u ranim minutama drugog dijela. Josip Galov je bio strijelac izjednačujućeg pogotka, dok je pogodak za vodstvo domaćina zabio Ivan Galov u 39. minuti susreta koji je nakon odbijene lopte bez problema pogodio praznu mrežu gostiju. Porto Tolero je silno želio barem bod sa gostujuće utakmice te su krenuli sa vratarom-igračem što im se isplatilo. Tek što su izveli loptu sa centra, Pločani su složili odličnu akciju koju je bez problema realizirao Darko Raguž te je utakmica završila rezultatom 2-2.

Dosada u sezoni Porto Tolero nije upisao pobjedu u gostima što govori o kakvoj je formi riječ. Sljedeću utakmicu Pločani igraju u kupu protiv Like Šport u Pločama, ali još uvijek točan termin nije poznat.