Trenutno ste ovdje Home » Novosti » U zadnjim sekundama do prve pobjede!

U zadnjim sekundama do prve pobjede!

pt

U prvoj utakmici ove sezone Porto je ostvario pobjedu nad ljutim rivalima iz Metkovića.Vrlo zanimljiva i uzbudljiva utakmica u kojoj smo vidjeli izjednačenu igru,ali su domaćini imali više sreće na samom kraju.

Utakmica je bila vrlo izjednačena te su obe ekipe stvorile nekoliko šansi,ali niti jedna nije postigla gol.Nekoliko trenutaka poslije na Ivanu Markoviću je napravljen prekršaj koji golman Metkovića nije najbolje podnio te gurnuo suca koji mu je odmah pokazao žuti karton.Nedugo nakon toga Metković je došao u vodstvo preko odličnog kontra-napada koji je završio pogotkom Danijela Ležinića.Iako se čekalo da poluvrijeme završi mirno Josip Pear je oštrim startom sa leđa na igrača Metkovića zaradio žuti karton.

Drugo poluvrijeme se otvorilo vrlo atraktivno te se već nakon tri minute Metković našao u još jednoj odličnoj prilici,ali golman Porta odlično brani te ostaje rezultat 0:1.Porto Tolero je nakon izvedenog auta stvorio šansu za Burđeleza koji strašnim udarcem pogađa točno u golmana Metkovića.Ostalo je samo šest i pol minuta do kraja te je Porto uveo golmana igrača kako bi pokušali smanjiti gubitak.Saša Burđelez je uputio udarac prema vratima Bezera,ali pogađa vratnicu te se lopta odbila do Miše Ramića koji je bez ikakvih problema pospremio loptu u mrežu i izjednačio utakmicu.Kako se približavao kraj utakmice sve se više prilika vidjelo,a minutu prije završetka Sandro Salacan nakon ubačene lopte sa strane radi ''škarice'',ali se loota odbila od bloka.Svi su očekivali krajnji rezultat 1:1,ali u zadnjih sekundama utakmice nakon odbijene lopte koji Bezer nije uspio primiriti Jure Korljan zakucava loptu u mrežu za konačnih 2:1 za domaćine.

Sastav Porto Tolera: Marijo Batinović,Robert Zovko,Boris Malić,Ivan Marković,Josip Marušić,Denis Malić,Marin Džeko,Saša Burđelez,Ivan Gašpar,Josip Pear,Jure Korljan,Mišo Ramić.

Sastav Metkovića: Drago Bezer,Marko Medar,Goran Galov,Sandro Salacan,Petar Soldo,Ivan Galov,Zvonimir Sršen,Ivan Pehar,Danijel Ležinić,Josip Galov,Andrija Bebić,Antonio Kuran