Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Pločani lako protiv Starog Grada,Džeko briljirao

Pločani lako protiv Starog Grada,Džeko briljirao

MNK Porto Tolero

Porto Tolero je upisao još jednu pobjedu,ovoga puta su bolji bili od ekipe Starog Gradskog Parkinga iz Šibenika.Kao i dosada mogli smo vidjeti jednu tvrdu i uzbudljivu utakmicu.Pločani su baš kao i prošlu utakmicu preokrenuli rezultat.Obje ekipe su stvarale mnogo šansi,a tu je Porto izvukao deblji kraj i na domaćem parketu odnio važnu pobjedu.

Gosti su u utakmicu ušli vrlo agresivno i napadački te su već u prvim minutama utakmica prijetili.Bila je to 14. minuta kada je nakon krivog dodavanja loptu presjekao kapetan Šibenčana Bačelić te sam krenuo na Batinovića koji je u toj situaciji bio nemoćan te su gosti poveli sa 1-0.Međutim,Porto nije dopustio da se na odmor otiđe sa gubitkom te su u 18. minuti izjednačili pogotkom Miše Ramića koji je došao na povratnu loptu Peara i bez problema postigao svoj četvrti pogodak u sezoni.

Nakon odmora ista priča,gosti su pritiskali Porto,ali bezuspješno.U 29. minuti nakon odlične akcije domaćina stvar riješava mladi Marin Džeko te dovodi Pločane u prednost od 2-1.Nije prošlo niti 20 sekundi,a isti igrač je odlično prošao pored braniča Šibenčana te prebacio Hrvoja Slavicu za 3-1.Samo minutu poslije Saša Burđelez je sa sedam metara iz slobodnog udarca zatresao mrežu Šibenčana fantastičnim udarcem te praktički riješio utakmicu.Nakon četvrtog pogotka domaćini nisu stali,već u 34. minuti Jure Korljan uzima loptu na sredini terena te bez problema zabija za visokih 5-1.Do kraja utakmice Korljan je još jedanput tresao mrežu vratara Slavice dok su gosti preko Bujana i Bačelića smanjili vodstvo na 6-3.Na kraju je za domaćine debitantsku minutu i pol odradio mladi vratar Mario Rašić.

Sastav Porto Tolera: M. Batinović,M. Rašić,B. Malić,I. Marković,D. Malić,M. Džeko,J. Korljan,D. Raguž,M. Ramić,M. Carević,S. Burđelez,J. Pear.

Sastav Starog Grada: H.Slavica,N.Škugor,I.Škugor,Marenzi,Jurišić,Grozdanić,Bujas,Cinotti,Bura,Bačelić,Slavica.