Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Mladež » (JUNIORI) Fenomenalni Pločani srušili aktualne prvake Hrvatske!

(JUNIORI) Fenomenalni Pločani srušili aktualne prvake Hrvatske!

Broj gledatelja: 100

MNK Porto Tolero: Ivo Kežić,Zvone Barbir,Ante Batinović,Tomislav Domić,Matko Šunjić,Ivan Arar,Karlo Šunjić

MNK Kijevo: Marinko Crnjac,Robert Franjkić,Josip Radić,Ante Ćulum,Antonio Milanović,Ante Aračić,Renato Djak-Božić,Ante Crnjac,Dejan Dodik,Marin Jerković,Ante Milas

Strijelci: 0:1 Batinović(3.min),1:1 Crnjac(6.min),1:2 Domić(16.min)

Akumulirani prekršaji: MNK Kijevo 7 (4+3); MNK Porto Tolero 6 (5+1)

Juniori Porto Tolera ostvarili su veliku pobjedu na teškom gostovanju u Kninu protiv aktualnih prvaka Hrvatske u futsalu MNK Kijevo rezultatom 1:2!! Strijelci su bili Ante Batinović i Tomislav Domić.

Pločani su čvrsto ušli u utakmicu te odmah zaprijetili preko Arara i Barbira.U 3.minuti gosti dolaze u vodstvo.Na svojoj polovici kombiniraju Barbir i Domić,koji dugom loptom pronalazi Batinovića,a on iz teške situacije postiže gol.Nije dugo trebalo domaćinima da vrate susret u neizvjesnost.Nakon lijepo uigrane akcije iz kornera,Crnjac nije imao težak zadatak na drugoj stativi.Nakon toga,uglavnom Pločani prijete preko Batinovića i Barbira,ali domaći golman Crnjac sjajno brani sve pokušaje.U 16.minuti domaćini napadaju,no Barbir presjeca loptu i kreće u kontru,te sjajnim dodavanjem kroz dvojicu domaćih igrača upošljava Domića kojem prvi udarac brani Crnjac,no iz drugog pokušaja Domić je siguran i Pločani opet dolaze u vodstvo.

U drugom poluvremenu domaćini napadaju,no odlično raspoloženi Kežić s par sjajnih obrana ne dopušta izjednačenje.U 25.minuti u kontru kreću Batinović i Domić,izigravaju domaću obranu,ali sjajnom intervencijom Crnjac ne dopušta povećanje vodstva.Nakon toga domaćini traže time-out i uvode golmana igrača,ali sjajno postavljena obrana Pločana ne dopušta ozbiljnije prijetnje prema Kežiću i gosti odnose veliku pobjedu iz Knina.Velike zasluge idu i treneru Ivanu Markiću koji je sjajno vodio juniore u osvajanju prvog mjesta u ligi,a tako nastavlja i u doigravanju za prvaka Dalmacije.

Nakon gostujuće pobjede u Kninu,Pločani će u nedjelju 6.ožujka u 10:00 sati dočekati svoje vršnjake iz Splita,prvoligašku ekipu FC Split Tommy koji su u 1.kolu bili slobodni.Dođite i podržite ove sjajne momke.