Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Mladež » Juniori i veterani Porto Tolera na turniru u Metkovoću stigli do četvrt-finala,seniori rano ispali

Božićni malonogometni turnir Metković 2012.

Kako se već kompletiralo 2. kolo turnira u Metkoviću da sve to skupimo u jednu cjelinu.Najbolje rezultate postigli su zasada juniori Porta koji su pobjedama protiv  Bony CB Amadeus(4-1) te protiv Carpe Diema(3-2) došli so četvrtine finala turnira.Također su do četvrt-finala stigli i veterani,dok su seniori ispali u ranoj fazi natjecanja.

Porto Tolero Juniori su danas u 14:10h odigrali utakmicu protiv Carpe Diem ekipe te došli do vrlo važne pobjede koja ih je odvela do četvrtine finala turnira juniorske kategorije. Porto je vrlo rano došao do vodstva od 2-0 da bi pred kraj prvog poluvremena Carpe Diem smanjio na 2-1. Već početkom drugog dijela Porto ponovo povećaje vodstvo na dva razlike te se praktički preostalo vrijeme utakmice branio. Gol za 3-2 primili su 5-6 minuta prije kraja utakmice, ali su se uspjeli obraniti , zadržati vodstvo te u konačnici doći do pobjede.vNajbolji pojedinci u ekipi Porta dosada su Joško Raos sa 4 pogotka te Ivan Sršen sa 3 te valja istaknuti golmana Marija Rašića koji je svojim obranama davao dodatni vjetar u leđa svojoj ekipi.

Sastav juniora Porto Tolera: Mario Rašić, Sandro Rebac, Luka Marević, Nino Maleta, Marko Ćavar, Ivan Sršen, Josip Žderić, Josip Marušić, Anđelo Šetka, Joško Raos.

Veterani Porta su već ostvarili dvije pobjede ,prvu protiv MNK Vrgorka(8-2) te drugu gdje su bolji bili od Franck Trgovina Grude sa također uvjerljivih 6-2.  Sljedeću utakmicu igraju protiv ekipe Desne, ali točno vrijeme odigravanja još uvijek ostaje nepoznato.

Sastav veterana Porto Tolera: Dado Antunović, Boris Malić, Denis Malić, Denis Giljević, Darko Cvijanović, Joško Popović, Zoran Kostanić, Igor Sršen.