Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Mladež » Kadeti pobjedili, juniori poraženi, a seniori remizirali!

Kadeti pobjedili, juniori poraženi, a seniori remizirali!

Porto Tolero

PORTO TOLERO – NOVO VRIJEME = 10:0 (6:0)

Prvenstvena utakmica HMNL-Jug(kadeti)
6. kolo, 25.01.2014.

Porto Tolero: Ivo Kežić(kap.),  Tomislav Domić, Mate Kužić, Zvonimir Barbir, Nikola Popaj, Ante Batinović, Tomislav Markić, Marin Zdovc, Marko Bule, Matko Šunjić
Trener: Ivan Markić

Square: Antonio Ožić-Bašić, Neven Radalj, Duje Šimić, Ante Šimić, Boris Vuković, Duje Glavina, Josip Herceg, Ivan Miladinov, Vinko Nižić(kap.), Ivan Roso, Danijel Leo Bevanda, Ivan Klinac
Trener: Dario Agić

Strijelci: 1:0 Markić (2.min), 2:0 Batinović (2.min), 3:0 Batinović (6.min), 4:0 Markić (8.min), 5:0 Zdovc (10.min), 6:0 Batinović (15.min), 7:0 Šunjić (18.min), 8:0 Kežić (21.min), 9:0 Kužić (18.min), 10:0 Markić (30.min)

Akumulirani prekršaji: Porto Tolero 4 (3+1), Novo Vrijeme 2 (1+1)

Žuti kartoni: Barbir (8.min) – Porto Tolero
A. Šimić (13.min) – Novo Vrijeme

Igrač utakmice: T0mislav Markić (Porto Tolero)

Vikend u Pločama za Porto Tolero bio je veoma aktivan, s obzirom da su tri kategorije igrale utakmicu. Prvi su na parket izašli kadeti koji su ugostili Novo Vrijeme. Utakmica je završila rezultatom 10-0, a strijelci za Porto Tolero bili su: Tomislav Markić(3), Ante Batinović(3), Marin Zdovc, Ivo Kežić, Mate Kužić i Matko Šunjić.

Porto Tolero je u utakmicu ušao kao apsolutni favorit što su počeli opravdavati već u drugoj minuti. Strijelac prvog pogotka bio je Markić, kojemu je Popaj odlično asistirao na drugu stativu, a on bez problema loptu ubacio u mrežu. Sličan pogodak postigao je i Batinović za 2-0. Porto je do 10. minute vodio već 5-0, a posljednji pogodak u prvom poluvremenu zabio je Batinović.

U drugom poluvremenu domaći sastav je nastavio tamo gdje je stao, i nakon tri minute igre povećao vodstvo na 7-0, a zabio je Šunjić. Idući pogodak zabio je vratar Porta Ivo Kežić, koji je odlično pročitao odigravanje gostiju, povukao kontru, odigrao jedno dodavanje sa suigračem i zabio sa druge stative. Do kraja utakmica još su zabijali Kužić i Markić, kojemu je to bio treći gol na utakmici.

————————————————————————————————————————————————

PORTO TOLERO – NOVO VRIJEME = 0:5 (0:1)

Porto Tolero: Mario Rašić(kap.), Luka Marević, Ivan Družijanić, Leo Liskovica, Sandro Rebac, Josip Marušić, Anđelo Samardžić, Darko Rončević, Toni Šunjić

Square: Goran Ivanić, Armando Gojak, Ante Bokšić, Jure Rašić, Ivan Buljan Marko Meštrović, Nikola Rašić, Ivan Akmadžić
Trener: Borislav Vuković

Strijelci: 0:1 Gojak (6.min), 0:2 Bokšić (22.min), 0:3 Buljan 34.min), 0:4 Rašić (35.min), 0:5 Samardžić-autogol(35.min)

Akumulirani prekršaji: Porto Tolero 7 (3+4), Novo Vrijeme 5 (3+2)

Žuti kartoni: Samardžić (23.min) – Porto Tolero
Buljan (31.min) – Novo Vrijeme

Igrač utakmice: Ante Bokšić (Novo Vrijeme)

Juniorima Porta ova je utakmica došla kao utješna s obzirom da su izgubili sve šanse za prolaz u doigravanje. Makarani su iskoristili nezainteresiranost domačih i slavili rezultatom 5-0. Strijelci za goste bili su Gojak, Bokšić, Buljan, Rašić i jedan autogol.

U početku se nije činilo da će pobjeda biti tako uvjerljiva. Gosti su poveli u šestoj minuti nakon pogreške obrane koja nije ispratila igrače kako treba, te je ostao igrač Novog Vremena sam na penalu i na prazan gol zabio za 1-0. Sve do tada bilo je prilika i sa jedne i sa druge strane, ali niti jednom igrači nisu opasnije prijetili vratarima. Poluvrijeme je završilo minimalnim vodstvom gostiju.

Nakon četiri minute igre u drugom poluvremenu Novo Vrijeme dolazi do vodstva od 2-0, a strijelac je bio Bokšić. Nekoliko minuta poslije Rebac je snažno opucao u drugi kut gola, ali vratar gostiju brani. Domaćini su potpuno pali u posljednim minutama, ondosno u 34. minuti Novo Vrijeme povećaje vodstvo preko Buljana, a u zadnjoj minuti uspjeli su zabiti još dva pogotka za konačni rezultat 5-0.