Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Mladež » Kadeti uvjerljivi u Makarskoj; juniorima dva poraza zaredom

Kadeti uvjerljivi u Makarskoj; juniorima dva poraza zaredom

PORTO TOLERO – METKOVIĆ = 5:9 (2:4)

Prvenstvena utakmica HMNL-Jug(juniori)
3. kolo, 27.12.2013.

Porto Tolero: Mario Rašić(kap.), Anđelo Šetka, Toni Šunjić, Luka Marević, Ante Kraljević, Ivan Družijanić, Sandro Rebac, Leo Liskovica, Josip Marušić, Mateo Popaj, Darko Rončević, Luka Šunjić
Trener: Denis Giljević

Metković: Ante Majić(kap.), Domagoj Rodin, Darko Dodig, Marin Jelavić, Martin Goluža, Ivan Slavković, Marin Suton
Trener: Mario Gujinović

Strijelci: 0:1 Goluža (5.min), 0:2 Dodig (10.min), 0:3 Goluža (14.min), 1:3 Marušić (14.min), 1:4 Jelavić (15.min), 2:4 Rebac (16.min), 3:4 Kraljević (20.min), 4:4 Rebac (20.min), 4:5 Slavković (23.min), 4:6 Dodig (25.min), 5:6 Rebac (26.min), 5:7 Dodig (31.min), 5:8 Goluža (35.min), 5:9 Suton (36.min)

Akumulirani prekršaji: Porto Tolero 7 (2+5), Metković 9 (3+6)

Žuti kartoni: Rebac  (20.min), Rončević (24.min) – Porto Tolero
Rodin (22.min) – Metković

Igrač utakmice: Martin Goluža (Metković)

Odigrana je i utakmica 3. kola juniorskog prvenstva gdje su se sastali Porto Tolero i Metković. Metković je pobjedio rezultatom 5:9, a strijelci za domaće, Porto Tolera bili su: Sandro Rebac(3), Ante Kraljević i Josip Marušić.

Porto Tolero je odlično ušao u susret te je već u prvoj minuti Mateo Popaj imao 100-postotnu šansu za rano vodstvo, no lopta je završila iza gola. Porto Tolero je nastavio napadati te su u prvih nekoliko minuta osvojili dosta prilika, ali se rezultat na semaforu nije mijenjao. Metković je svoju prvu priliku na utakmici iskoristio pogotkom, a sam je na desnoj strani ostao Goluža koji precizno pogađa za 0:1 uz samu vratnicu gola. Gosti su do 14. minute već imali sigurno vodstvo od 0:3, a strijelci dva pogotka bili su Dodig i Goluža. Nakon trećeg gola Metkovića, Porto je odgovorio preko Marušića i smanjio vodstvo na 1:3, no gosti nisu stali, te su samo nekoliko trenutaka poslije vratili vodstvo na tri razlike. Do kraja prvog poluvremena Porto Tolero je došao do jednog gola razlike pogocima Rebca(2) i Kraljevića.

U drugom dijelu ista priča, domaćini su preuzeli inicijativu odmah po početku drugog poluvremena i došli do izjednačenja, a strijelac je bio Sandro Rebac koji je sa desne strane odlično pogodio za 4:4. Tada su se stvari okrenule na drugu stranu te su Metkovčani u dvije minute zabili dva pogotka i došli do vodstva od 4:6. U 26. minuti Rebac je svojim trećim golom na utakmici smanjio vodstvo na 5:6, a gosti su do kraja susreta uspjeli postići još tri pogotka i mirno privesti utakmicu kraju.

————————————————————————————————————————————————

NOVO VRIJEME – PORTO TOLERO = 0:8 (0:4)

Prvenstvena utakmica HMNL-Jug(kadeti)
3. kolo, 28.12.2013.

Porto Tolero: Ivo Kežić(kap.), Ante Musulin, Ante Batinović, Tomislav Markić, Mate Kužić, Zvonimir Barbir, Nikola Popaj, Josip Žderić, Tomislav Domić, Marin Zdovc, Marko Bule

Novo Vrijeme: Antonio Ožić-Bašić, Neven Radalj, Duje Šimić, Ante Šimić, Boris Vuković, Duje Glavina, Josip Herceg, Antonio Šitum, Ivan Mladinov, Vinko Nižetić, Ivan Roso, Danijel Bevanda
Trener: Borislav Vuković

Strijelci: 0:1 Domić (2.min), 0:2 Musulin (12.min), 0:3 Barbir (13.min), 0:4 Žderić (14.min), 0:5 Žderić (18.min), 0:6 Popaj (20.min), 0:7 Barbir (20.min), 0:8 Musulin(29.min)

Akumulirani prekršaji: Porto Tolero 5 (1+4), Novo Vrijeme 3 (1+2)

Žuti kartoni: Nema!