Trenutno ste ovdje Home » Novosti » [KUP] Porto Tolero iz kupa ispao od prvoligaša

[KUP] Porto Tolero iz kupa ispao od prvoligaša

Trener-Porto-Tolera-1024x683

U Zrinjevcu se igrala kup utakmica u kojoj su se pred oko 150 gledatelja susreli Osijek Kelme i Porto Tolero. Domaćini su slavili rezultatom 5-1, a jedini pogodak za Porto Tolero postigao je Korljan.

Osijek Kelme je utakmicu započeo u najjačem sastavu, a igrači Marina Smoje poveli su već u prvoj minuti, pogodak je postigao Dražen Čavar. Mora se priznati i kako je Porto Tolero imao nekoliko odličnih prilika, ali je Ivan Mladina pokazao zašto je na širem popisu našeg izbornika.

U 15. minuti Lešić je bio u soloprodoru, a nakon igrača, zaobišao je i vratara te poentirao za 2:0 Osijeka Kelme. Do kraja poluvremena još je jednom pogodio Dražen Čavar koji je lobao vratara gostiju.

Gordan Duvančić već u petoj minuti nastavka pogađa za 4:0, posebno treba istaknuti lijepu asistenciju Pandurevića. Gosti postižu pogodak u 31. minuti kada lopta ispada Mladini iz ruku, a strijelac je bio Korljan.

Za kraj je za Osijek Kelme pogodio i Armando Kajfeš koji je lijepo izbacio gostujuće igrače i matirao vratara Zovku. (preuzeto sa: hrfutsal.com)

Druga utakmica, koja je odigrana u ponedjeljak, možemo opisati kao “revijalnu” jer je bilo gotovo nemoguće da Porto obezbjedi pobjedu sa četiri i više razlike što se u konačnici i dokazalo. Osijek je i u drugoj utakmici uzeo pobjedu(4-2), iako je Porto dvaput vodio. Strijelci za Pločane bili su Marin Džeko i Matko Krilić.