Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Mladež » (JUNIORI) MNK Porto Tolero i FC Split Tommy bez pobjednika

(JUNIORI) MNK Porto Tolero i FC Split Tommy bez pobjednika

12625757_10204531881731605_1651270702_n

MNK PORTO TOLERO-FC SPLIT TOMMY  1:1 (1:1)

Vrsta utakmice: Doigravanje
Kolo: 2.
Datum: 6.3.2016.
Vrijeme: 10:00
Dvorana: Dom Športova,Ploče

Broj gledatelja: 50

MNK Porto Tolero: Ivo Kežić,Zvone Barbir,Ante Batinović,Tomislav Domić,Matko Šunjić,Karlo Šunjić

FC Split Tommy:  Luka Pavlović,Toni Filipović,Mateo Špar,Josip Jakovljević,Ante Moro,Toni Kirevski,Viktor Ivan Goreta,Ivan Baran,Ecio Jurjević,Filip Kosor,Karlo Kovacić,Toni Kristić

Strijelci: 0:1 Filipović(9.min), 1:1 K.Šunjić(10.min)

Akumulirani prekršaji: MNK Porto Tolero 1 (0+1); FC Split Tommy 3 (1+2)

Žuti karton: FC Split Tommy: Jakovljević(35.min)

U 2.kolu doigravanja za naslov prvaka Dalmacije i odlazak na juniorsku završnicu u futsalu, MNK Porto Tolero i FC Split Tommy odigrali su neodlučeno rezultatom 1:1.Za domaćine je zabio Karlo Šunjić,dok je za goste zabio Toni Filipović.

Iako znatno oslabljeni,Pločani su odigrali jako dobru utakmicu protiv vršnjaka iz Splita.Samo 6 igrača je nastupilo za MNK Porto Tolero,dok je gostiju iz Splita došlo čak 12. Sjajna obrana kod obje strane nije dopuštala ikakve prilike,a gosti iz prve prave prilike u 9.minuti dolaze do vodstva.Filipović je dobio loptu uz liniju i postigao gol kroz noge istrčalom Kežiću.Nije se dugo čekalo na odgovor domaćina.Samo minutu poslije,Kežić šalje dugu loptu prema Šunjiću koji fantastičnim udarcem u letu vraća susret u neizvjesnost.Nakon postignutog gola domaćini su stisnuli goste iz Splita koji su par puta iz kontre pokušali vratiti prednost,no Kežić sjajnim intervencijama ne dopušta pogodak.

U drugom poluvremenu uglavnom Porto prijeti dok se gosti baziraju na obranu i pokušaje iz kontri.Iz kornera u 25.minuti,Domić pronalazi Barbira koji puca,no lopta pogađa gostujućeg igrača i odlazi pokraj stative.Poslije toga prijete Domić i Šunjić,no rezultat ostaje isti.Mogli su gosti u posljednjoj minuti doći do sva tri boda,no pravovremeni izlazak Kežića to ne dopušta.Na kraju i jedni i drugi mogu biti zadovoljni rezultatom.

U sljedećem kolu MNK Porto Tolero je slobodan,dok će FC Split Tommy ugostiti MNK Kijevo.Nakon dva kola,Porto je prvi sa 4 boda,dok FC Split Tommy ima 1 bod,a MNK Kijevo 0 bodova uz utakmicu manje.U 4.kolu MNK Porto Tolero će u nedjelju 13.ožujka u 20:00 sati ugostiti MNK Kijevo.