Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Mladež » (JUNIORI) Pločani bolji od Dubrovčana rezultatom 3:1!

(JUNIORI) Pločani bolji od Dubrovčana rezultatom 3:1!

Dvorana: Dom športova Ploča

Porto Tolero: Ivo Kežić,Tomislav Domić,Ante Batinović,Zvone Barbir,Ante Musulin,Matko Šunjić,Marin Zdovc

Square: Aleksa Ćosković, Stjepan Skurić, Kaim Đanković, Božo Menalo, Antonio Čupić, Antonio Noković, Luka Papac, Marko Kuraja, Božo Raguž, Miho Haklička

Strijelci: 1:0 Musulin(14.min.), 2:0 Šunjić(17.min.), 3:0 Musulin(29.min.) , 3:1 Skurić(32.min.)

Akumulirani prekršaji: Porto Tolero 6 (3+3); Square 5 (3+2)

Žuti kartoni: Šunjić (34.min) – PORTO TOLERO

Juniori Porto Tolera odigrali su vrlo dobru utakmicu protiv gostiju iz Dubrovnika te na kraju slavili rezultatom 3-1. Strijelci za domaćine bili su Ante Musulin (2) i Matko Šunjić, a za goste je bio precizan Stjepan Skurić.

Pločani su vrlo dobro i čvrsto ušli u utakmicu a prvu veliku priliku za domaćine propustio je Domić u 5.minuti. Odlična igra u obrani nije dopuštala gostima priliku za ozbiljniju prijetnju,pa tako samo bilježimo pokušaj Kuraje iz prekida u 12.minuti. Na prvi pogodak se čekalo 14 minuta. Porto je izborio aut na desnoj strani nakon kojeg Barbir na drugoj stativi pronalazi Musulina koji zabija za vodstvo. Domaćini nastavljaju sa dobrom igrom,te u 17.minuti Musulin nakon kontre nesebično dodaje do Šunjića koji kroz noge gostujućeg vratara zabija za 2:0 s kojim se i otišlo na poluvrijeme.

U nastavku Pločani svoje prilike čekaju iz kontri te prepuštaju inicijativu gostima. Nakon neuspjele gostujuće akcije,golman Kežić pronalazi Musulina koji sjajno pogađa donji desni kut i povećava vodstvo na 3:0! Nakon primljenog gola gosti uvode golmana igrača. To im se isplatilo u 32.minuti kada Skurić zabija za 3:1. Domaćini nakon toga mijenjaju postavljanje u obrani i to im donosi brojne prilike koje nisu uspjeli iskoristiti. Do kraja se rezultat nije mijenjao, te Porto dolazi do važne pobjede. U nastavku prvenstva ih čeka još jedna domaća utakmica protiv Novog Vremena iz Makarske u subotu 19.prosinca.