Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Mladež » (JUNIORI) Porto ostvario veliku pobjedu u Dubrovniku!!

(JUNIORI) Porto ostvario veliku pobjedu u Dubrovniku!!

Dvorana: Gospino polje

MNK Porto Tolero: Ivo Kežić,Zvone Barbir,Ante Musulin,Tomislav Domić,Ante Batinović,Matko Šunjić

MNK Square: Đivo Zvone,Vinko Zvrko,Luka Papac,Antonio Konsuć,Stjepan Skurić,Marko Kuraja,Antonio Noković,Andro Zarać,Christian Čukteraš,Nikša Vranješ

Strijelci: 0:1 Barbir (5.min),0:2 Domić (6.min),1:2 Papac (8.min),1:3 Šunjić (26.min),1:4 Musulin (29.min),2:4 Zvrko (31.min),3:4 Konsuć (35.min),3:5 Domić(36.min)

Akumulirani prekršaji: Porto Tolero 10 (4+6); Square 6 (3+3)

Žuti kartoni: -

U sportskoj dvorani Gospino polje odigrano je četvrto kolo juniorskog malonogometnog prvenstva skupine jug.Juniori MNK Porto Tolera ubilježili su vrlo važnu pobjedu na nezgodnom gostovanju u Dubrovniku rezultatom 3:5. Strijelci su bili: Zvone Barbir (1),Matko Šunjić (1),Ante Musulin (1) i Tomislav Domić (2).

Prvih nekoliko minuta ni domaćini ni gosti nisu stvorili neke opasnije prilike,a prvu priliku na utakmici gosti su iskoristili na najbolji način.Batinović prima loptu na 9 metara,pronalazi Barbira koji u donji desni kut zabija za vodstvo gostiju.Samo minutu poslije Šunjić oduzima loptu u korneru te dodaje Domiću koji plasira loptu u mrežu.Opuštanje gostiju koristi Papac u 8.minuti,te smanjiva rezultat na 1:2 s kojim se otišlo na odmor.

U nastavku žustra utakmica s obje strane.Gosti u prvih nekoliko minuta prave čak 4,a domaćini 3 prekršaja.Mreže su mirovale sve do 26.minute,kada Kežić pronalazi Domića,on izvanredno prsima spušta loptu Šunjiću koji snažno lijevom nogom zabija za 1:3. Nedugo zatim Kežić pronalazi Musulina koji vara svog čuvara,a zatim i golmana te povećava vodstvo gostiju na 1:4! Nakon toga,domaćini se odlučuju na igru s golmanom igračem. Najprije Zvrko u 31.minuti smanjiva na 2:4, da bi u 33.minuti domaćini dobili priliku iz akumuliranog prekršaja,kojeg Kežić sjajnom intervencijom brani.Domaćini nastavljaju s golmanom igračem i u 35.minuti Konsuć koristi loše postavljanje gostiju u obrani,te zabija za 3:4. Ipak,u 36.minuti,Batinović dugom loptom pronalazi Domića koji glavom zabija za konačnih 3:5!

Pločani su se s ovom pobjedom izjednačili na vrhu tablice s Vrgorcem,a sljedeća utakmica im je na rasporedu sljedeći tjedan kada gostuju u Makarskoj.