Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Okruk do remija u zadnjoj minuti!

Okruk do remija u zadnjoj minuti!

Porto Tolero

PORTO TOLERO – OKRUK = 3:3 (2:1)

Prvenstvena utakmica 19. kola 2. HMNL-Jug.

Strijelci: 1-0 Korljan (3.min), 1-1 Đikić (7.min), 2-1 Krilić (14.min), 3-1 Krilić (25.min), 3-2 Pavičić (33.min), 3-3 Pavičić (40.min)

Porto Tolero: Robert Zovko, Ante Raič, Ivan Markić, Ivan Marković, Jure Korljan, Matko Krilić, Josip Stjepanović, Anđelo Samardžić, Bruno Ćavar, Saša Burđelez Trener: Denis Malić

Porto Tolero i Okruk odigrali su neriješeno u okviru 19. kola 2. HMNL-Jug, a rezultat na kraju utakmice bio je 3-3. Strijelci za domaće bili su Jure Korljan i Matko Krilić sa dva pogotka. Pločani su ovim remijem ostali na trećem mjestu, iza Crnice koja im bježi dva boda uz utakmicu manje.

Domaćini su u utakmicu ušli veoma napadački i već od prve minute vršili visok presing na protivnika, a to im se isplatilo u trećoj minuti. Krilić je izašao sam pred gostujućeg vratara koji brani prvi udarac, a lopta se odbija do Korljana koji zabija u praznu mrežu za 1-0. Gosti su izjednačili pogotkom u sedmoj minuti, a pogodak je zabio Đikić nakon velike pogreške obrane Porto Tolera. Pločani su na poluvrijeme otišli sa minimalnim vodstvom, a za to je zaslužan Krilić koji je postigao pogodak glavom sa druge stative, a asistirao mu je Ćavar.

U drugom poluvremena slična priča, a u 25. minuti Krilić je povećao vodstvo Porta na 3-1. Gosti su nakon tog pogotka znatno opasniji bili za domaćeg vratara, a u 33. minuti Pavičić je odlično prošao uz lijevu stranu i lagano pogodio u donji lijevi kut gola za 3-2. Iako se činilo da će Porto uzeti sva tri boda, u zadnjoj minuti Marković radi nevjerojatnu pogrešku i dodaje loptu protivničkom igraču u noge koji bez problema zabija za 3-3. Porto je ostatak utakmice pokušao sa golmanom-igračem, ali rezultat se nije mijenjao.