Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Porto do remija u dramatičnoj završnici

Porto do remija u dramatičnoj završnici

Porto Tolero

Porto Tolero startao je sezonu u 2. HMNL-Jug sa neriješenim rezultatom, a protivnik u prvom kolu bio je Hajduk. Strijelci za Pločane bili su Ante Galić i Saša Burđelez.

Domaćini su u utakmicu ušli koncentrirani i odmah preuzima inicijativu, a igralo se ponajviše pred golom Hajduka. Porto je nakon nekoliko izglednih prilika ipak uspio doći u vodstvo, a Ante Galić bio je strijelac za 1-0. Pločani su nastavili s dobrom igrom, stvorio je nekoliko čistih prilika, no realizacija nije bila na nivou nakon prvog pogotka. Gosti su na poluvrijeme otišli zadovoljni s obzirom da su uspjeli postići pogodak iz tek nekoliko prilika i poluvrijeme završiti neriješeno.

Drugo poluvrijeme ista priča, Porto Tolero igra odlično, no gosti ponovo postižu pogodak i dolaze u vodstvo. Pred sami kraj utakmice domaćini su krenuli na sve ili ništa, uveli su golmana-igrača, a u zadnjoj minuti Saša Burđelez eurogolom donosi bod Portu iz vrlo dramatične utakmice.