Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Porto posustaje,remi kod Ustanika ga spustio na šesto mjesto

Porto posustaje,remi kod Ustanika ga spustio na šesto mjesto

MNK Porto Tolero

U odličnoj utakmici između domaćina Ustanika te gosta Porto Tolera moglo se vidjeti puno lijepih akcija i prilika,ali ''samo'' četiri gola.Iako se očekivalo da favorit,u ovom slučaju klub iz Ploča odnese pobjedu bez većih problema to baš i nije bilo tako.Utakmica je prikazom objema ekipa na kraju završila najpoštenijim rezultatom,2-2.

Splićani su pred domaćom publikom vrlo dobro ušli u utakmicu te već u 2. minuti poveli preko Ivana Vidakovića koji je bez većih problema matirao golmana Marija Batinovića na golu gostiju.Čak 14 minuta se čekalo da odgovor Porta te je u 16. minuti rezultat poravnao Mišo Ramić,a samo minutu poslije isti igrač je po drugi put tresao mrežu golmana Ustanika te doveo goste u vodstvo.Na poluvrijeme se otišlo sa 1-2.

U drugom poluvremenu gosti su spustili ritam i pad koncentracije je doveo do izjednačujućeg pogotka Splićana.a po drugi puta je zabio Vidaković,a sada je bez problema loptu sa druge stative poslao u praznu mrežu Porto Tolera.

Sigurno je da Pločani nikako ne mogu biti zadovoljni samim pristupom utakmici te je nekoliko igrača jako loše startalo,a to je išlo u prilog nabrijanim domaćinima kojima je svaki bod,pa i ovaj jako važan za opstanak u ligi.

Trenutno stanje u ligi za Porto Tolero i nije najbolje,ovim remijem su pali na 6. mjesto dok je Ustanik bodom uhvatio Crnicu te sada oboje imaju po 8 bodova.Sljedeće kolo će Porto na domaćem parketu dočekati Okruk koji je trenutno zadnji na tablici sa samo jednom pobjedom.