Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Porto Tolero do prve pobjede u gostima ove sezone

Porto Tolero do prve pobjede u gostima ove sezone

MNK Porto Tolero

Ekipa Porto Tolera je došla do vrlo važna tri boda i to u gostima što je ujedno i prva gostujuća pobjeda ove sezone. Strijelci za goste bili su Boris Malić i Darko Raguž,  dok je za 1-1 Stjepanović postigao auto-gol.

Stari Gradski Parking je bio u maloj prednost pred ovu utakmicu  s obzirom na domaći teren te je utakmica krenula više u njihovu korist. Domaćini su nekoliko puta opasno prijetili golu Marija Rašića, ali mladi golman Porta je bio siguran na golu. Prvo poluvrijeme je na kraju završilo bez golova te su obje ekipe morali stvari mjenjati u drugom poluvremenu.

Porto je za razliku od prvog dijela puno bolje ušao u nastavak utakmice te je nakon devet minuta igre, točnije u 29. minuti zatresao mrežu domaćina. Nakon dobre akcije, Boris Malić je loptu poslao iza leđa golmana Starog Gradskog Parkinga i doveo goste u vodstvo. Pet minuta je trajalo vodstvo Pločana kada je Stjepanović nespretno reagirao u matirao vlastitog golmana auto-golom te vratio domaćine u utakmicu. Stvari je za Porto Tolero spasio Darko Raguž koji je u 39. minuti utakmice izašao sam pred golmana domaćina i uspio postići pogodak za 2-1 te ujedno i pobjedu Porta.

Porto sljedeću utakmicu igra protiv Squerea pred domaćom publikom. Bit će to derbi kola te se očekuje jedna odlična utakmica. Utakmica će se odigrati 09.03. u subotu sa početkom u 20:45h u dvorani Doma športova Ploča.