Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Porto Tolero pogocima Krilića i Ćavara do pobjede nad Mejašima

Porto Tolero pogocima Krilića i Ćavara do pobjede nad Mejašima

Porto Tolero

U drugom susretu subotnjeg programa 2. HMNL-Jug, Porto Tolero je gostovao kod Mejaša i slavio rezultatom 5-4. Iako su domaćini na poluvremenu imali vodstvo od 3-1, Pločani su došli do pobjede u zadnjim sekundama utakmice. Strijelci za Porto Tolero bili su Bruno Ćavar (2) i Matko Krilić (3).

Već u trećoj minuti Porto je došao do vodstva preko Brune Ćavara, a u 12. minuti su domaćini postigli dva pogotka i okrenuli stvari u svoju korist. Do kraja prvog poluvremena Matija Petar Šimunić je postigao pogodak za 3-1 te se istim rezultatom otišlo na odmor.

U drugom dijelu su gosti ponovno ušli bolje te u 26. i 28. minuti postigli pogotke i došli do izjednačenja, a strijelci su bili Ćavar i Krilić. Pet minuta poslije dolaze do vodstva da bi samo minutu nakon toga iz penala bio precizan Olujić. Sva tri boda Porto Tolero je odnio iz Splita zahvaljujući pogotku Matka Krilića u posljednim trenucima utakmice.

Porto je ovom pobjedom ostao na trećem mjestu, iza Crnice, a Matko Krilić je učvrstio mjesto vodećeg strijelca Pločana sa 15 pogodaka.