Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Porto Tolero porazom završio godinu

Porto Tolero porazom završio godinu

U posljednjoj utakmici ove godine malonogometaši Porto Tolera izgubili su vrlo važna tri boda porazom od Trogira sa 6:3. Susret je bio odlučen već na poluvremenu kad su domaćini vodili 3:0. Pločani sa ovim porazom još nemaju niti jednu pobjedu u gostima.

Prvo poluvrijeme dominirali su domaćini koji su imali znatno više udaraca prema golu golmana Batinovića. Prvi gol za Trogira zabio je Stude koji odbijenu loptu pospremio u gol. Na 2:0 domaćini su povisili samo minutu kasnije kada je Delić prošao po desnoj stranici i pored nepotrebno istrčavanja Batinovića pronalazi Studu koji je stajao na drugoj stativi kojemu nije bilo teško zabiti za dva gola prednosti. U 19. minuti novi šok za Porto Tolero. Denis Malić kao zadnji igrač gubi loptu, Jezidžić idem sam prema Batinoviću koji njegov udarac odbija u korner. Upravo iz tog kornera Trogir dolazi do novoga pogotka. Povratnu loptu lijepo pogađa Viljac koji sa 12-13 metara puca prema golu i odbija se od suprotne vratnice. Sa tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme gosti bolje otvaraju poluvrijeme kad u 24. minuti Raguž sa desne strane ubacio loptu na drugu stativu, a Jure Korljan je posprema u gol za 3:1. Koju minutu kasnije u Jezidžić se nalazi u situaciji 1 na 1 no Raguž ga sa leđa ruši pa za taj prekršaj dobiva žuti karton. U 25. minuti Porto ima kontru no Ramić pogađa stativu. Minutu nakon te kontre Trogir ide u napad na Portov gol no Raguž opet radi faul zbog kojeg dobiva drugi žuti karton.

Brojčanu nadmoć domaćini su iskoristili tako da su Portu zabili i 4. gol. Barišić je pucao sa 9 metara a lopta prelazi preko ruke golmanu Batinoviću. Nakon tog gola Porto uvodi Denisa Malića kao golmana-igrača i u već sljedećem napadu stvaraju šansu za postizanje gola no loptu koju je Ramić uputio prema golu golman domaćih vadi loptu ispod prećke. U 32. minuti novi gol za domaćine, Delić je iskrao obrani Porta i zabio pored nemoćnog Malića. Odmah u sljedećoj akciji igrači Porta gube loptu a Barišić iz kaznenog prostora pogađa na prazan gol za veliko vodstvo Trogira od 6:1. Mišo Ramić smanjio je prednost domaćeg sastava zabivši dva gola do kraja tekme. Prvi od ta dva gola je zabio u 37. minuti kada mu Barbir dodaje loptu a on sa 6 metara zabija gol. Svoj drugi gol na utakmici postigao je u posljednoj minuti utakmice kada u gužvi ispred domaćeg gola zabija za konačnih 6:3.

Porto Tolero je prvi dio sezone završio na 6. mjestu i u zimskoj stanci se mora popraviti igra.