Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Porto Tolero remizirao u gostima i time ostao na trećem mjestu

Porto Tolero remizirao u gostima i time ostao na trećem mjestu

Porto Tolero

U subotu su Porto Tolero i Okruk odigrali utakmicu 8. kola 2. HMNL-Jug u kojoj je rezultat konačni rezultat bio 3-3. Strijelci za Porto Tolero bili su Ante Galić(2) i Ivan Marković. Ovo je ujedno Portov četvrti neodlučeni susret ove sezone, odnosno od odigranih osam utakmica, Pločani su pola remizirali.

Gostima nije najbolje krenulo te su pogodak primili već u prvim minutama utakmice. Domaći su igrači kod prvog gola tek nakon nekoliko pokušaja ipak savladali vratara Zovku i došli do vodstva. U osmoj minuti susreta Porto je poravnao rezultat, a strijelac pogotka bio je Ivan Marković. Nakon par dobrih dodavanja, Ante Galić dovodi Porto u vodstvo odličnim pogotkom, no pred sami kraj prvog poluvremena, Alen Družijanić radi prekršaj pred svojim golom, a gosti to iskorištavaju i dolaze do izjednačenja.

U drugom poluvremenu ponovno je Ante Galić bio glavni igrač gostiju te je postigao još jedan fantastičan pogodak, a golman Okruka kod ovog gola apsolutno ništa nije mogao promijeniti. Iako se činilo da će Porto Tolero kući sa sva tri boda, to se nije dogodilo. Samo pet sekundi prije kraja gosti su napravili prekršaj nakon kojeg su igrači Okruka ponovno postigli pogodak i u konačnici uspijeli izvući bod.

Pločani iduću utakmicu igraju za tjedan dana kod kuće, a protivnik će im biti Mejaši iz Splita. Točan datum i vrijeme još uvijek nisu poznati te će biti naknadno dodani.