Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Prijateljska utakmice: Pripreme završene pobjedom protiv Brotnja

Prijateljska utakmice: Pripreme završene pobjedom protiv Brotnja

S

S

Pločani su odigrali i posljednju pripremnu utakmicu prije početka 2. HMNL-Jug, a protivnik je bio prvoligaš Bosne i Hercegovine, Brotnjo. Porto Tolero je slavio rezultatom 7-6, a pobjedonosni pogodak postigao je Marin Džeko.

Porto Tolero jako slabo ulazi u susret te domaćini dolaze u vodstvo od 4-1 u ranoj fazi utakmice. Gosti su smanjili prednost Brotnja na 4-2, no domaćini ekspresno vraćaju na +3. Nakon što je rezultat 5-2 stajao na semaforu nekoliko minuta, Porto se razigrao i uspio doći do izjednačenja. Dvije minute prije kraja domaća momčad došla je ponovo do vodstva, a crveno-bijelima nije preostalo ništa drugo osim uvođenja golmana-igrača te su uspjeli izjednačiti samo minutu prije kraja. Dvije sekunde prije prije kraja utakmice Marin Džeko postiže pogodak za pobjedu i nastavak dobrih igara u pripremnim utakmicama.

Strijelci za Porto Tolero: Ante Galić(2), Marin Džeko(2), Zrinko Markotić, Zvonimir Markotić, Matko Krilić.

Nadamo se i nastavku dobrih igrača u prvenstvenom dijelu, a već idući tjedan Porto Tolero će ugostiti momčad Hajduka u prvom kolu 2. HMNL-Jug.