Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Seniori » Domaćin okrenuo utakmicu i slavio protiv Porto Tolera sa 5-2!

Domaćin okrenuo utakmicu i slavio protiv Porto Tolera sa 5-2!

Dvorana: SD Gripe

Ustanik:Marin Kalinić, Hroje Giljanović, Bernard Pavlović, Mario Mikulić, Milan Malenica, Josip Balek, Boško Novaković, Ante Vukić, Marko Čulić, Marko Bejo, Sandro Jerković, Marijo Miočević

Porto Tolero: Robert Zovko, Toni Šunjić, Bruno Čavar, Matko Krilić, Josip Stjepanović, Marin Džeko, Petar Marević, Jure Korljan, Saša Burđelez, Josip Pear, Ivan Markić, Petar Nikolac

Strijelci:0:1 Stjepanović (21.min), 1:1 Vukić (22.min), 2:1 Balek (26.min), 2:2 Pear (31.min), 3:2 Čulić (31.min), 4:2 Giljanović (35.min), 5:2 Vukić (37.min)

Akumulirani prekršaji:Ustanik 4 (1+3); Porto Tolero 5 (2+3)

Žuti karton:Vukić (25′), Jerković (29′) – USTANIK
Stjepanović (29′) – PORTO TOLERO

Igrač utakmice: Marko Vukić (Ustanik)

U susretu 2.kola 2.HMNL-jug Ustanik je slavio protiv Porto Tolera rezultatom 5:2! Sve zanimljivo dogodilo se u drugom poluvremenu. Nakon prvih 20 minuta bez golova, u nastavku smo već od prve minute vidjeli raspoložene strijelce. Tako je Stjepanović već u prvoj minuti nastavka doveo goste u vodstvo, da bi minutu kasnije kapetan domaćih vratio stvari na početak, 1:1! U 26.minuti Balek dovodi Ustanik u vodstvo, a novo izjednačenje potpisuje Pear, 2:2! I tu su gosti stali!

Čulić je u istoj minuti vratio prednost domaćinu, koji do kraja još golovima Giljanovića i Vukića dolazi do velikih 5:2! Ustanik je tako upisao važna tri boda pred neugodno gostovanje kod Jezera. No voditelj “crnih” Željko Kovačević odmah je po završetku susreta najavio kako na Murter odlaze po pobjedu! Porto Tolero će pak u slijedećem kolu ugostiti dojučerašnjeg prvoligaša Kijevo.

Preuzeto sa: crofutsal.com