Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Futsal novosti » Porto Tolero na krilima juniora do nove prvenstvene pobjede!

Porto Tolero na krilima juniora do nove prvenstvene pobjede!

Gledatelja: 50

PORTO TOLERO: Ivo Kežić,Zvone Barbir,Tomislav Domić,Saša Burđelez,Josip Stjepanović,Matko Krilić,Ivan Marković,Ivan Markić,Marin Džeko,Sandro Rebac

TORCIDA: Luka Kovač Levantin,Marin Mandić,Ivan Bezmalinović,Mirko Milaković,Stipe Omrčen,Ante Mijić,Josip Bilandžić,Josip Juretić,Luka Kruše,Antonio Grubelić

STRIJELCI: 1:0 Juretić(3.min),1:1 Barbir(10.min),1:2 Barbir(14.min),2:2 Mandić(20.min),2:3 Burđelez(33.min),2:4 Domić(38.min),2:5 Domić(39.min)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: TORCIDA 5 (3+2); PORTO TOLERO 8 (3+5)

ŽUTI KARTONI: TORCIDA- Milaković(11.min),Bezmalinović(24.min)

U susretu 13.kola 2.HMNL-Jug, Porto Tolero slavio je na teškom gostovanju kod MNK Torcide rezultatom 2:5. Strijelci za Porto Tolero bili su Zvone Barbir (2),Tomislav Domić (2) i Saša Burđelez (1).

Sjajna utakmica na Gripama između Torcide i Porto Tolera.Već nakon 3 minute igre,domaćini dolaze u vodstvo.Odlično je Juretić prošao desnom stranom i zabio za rano vodstvo domaćina.Nakon toga gosti prijete preko Barbira kojem sjajni golman Kovač Levantin brani udarac sa 12 metara.U 10.minuti gosti dolaze do izjednačenja.Domić gura loptu Barbiru niz liniju koji u situaciji 1 na 1 s golmanom zabija za 1:1.Minutu kasnije,iz slobodnog udarca prijeti Burđelez,no domaćini izbijaju loptu sa gol linije.U 14.minuti gosti dolaze do vodstva..Sjajna akcija Barbira i Krilića iz prekida nakon koje Barbir lijevom nogom iz voleja pogađa za vodstvo Porto Tolera.Nakon primljenog gola domaćini uvode golmana igrača i to im se isplatilo 3 sekunde prije kraja poluvremena,kada se lopta sretno odbija do Mandića koji postiže gol za 2:2 s kojim se otišlo na poluvrijeme.

U nastavku potpuna dominacija Pločana.Nakon kornera Barbir puca,no Kovač ponovno sjajno brani.Nakon toga Marković prolazi dva igrača,no opet golman Torcide brani nemoguće.No,u 33.minuti Burđelez odličnim udarcem dovodi goste u zasluženo vodstvo.Torcida opet uvodi golmana igrača,ali odlično kretanje Pločana ne dopušta ozbiljnije udarce prema Kežiću.U 38.minuti Marković krade loptu i nesebično dodaje Domiću koji pogađa prazan gol za 2:4.Minutu prije kraja susreta slična situacija,ovog puta Krilić na drugoj stativi pronalazi samog Domića koji postavlja konačan rezultat 2:5!

Ovom pobjedom Porto se osvetio Torcidi za poraz u Pločama kada su Splićani slavili rezultatom 1:0.U sljedećem kolu Porto Tolero dočekuje nezgodnu ekipu MNK Jezera.U prvom susretu između ove dvije ekipe,Porto Tolero je slavio u gostima rezultatom 5:2.