Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Seniori » Porto Tolero preko Kijeva do nove pobjede

Porto Tolero preko Kijeva do nove pobjede

DSCF3629

U susretu 11.kola 2.HMNL-jug Porto Tolero je slavio protiv Kijeva rezultatom 2:0! Pločani su tako ipak pobjedom zaključili polusezonu u kojoj smo očekivali znatno više od njih. Očekivali smo više i od Kijeva, no momčad Danijela Rimca u Pločama je nastupila osjetno oslabljena, te nije uspjela nastaviti pozitivan niz bez poraza. No i domaćin je nastupio u “prorijeđenom” sastavu i ostvario pobjedu. Poveli su u 13.minuti kada Stjepanović iz penala zabija za 1:0, a konačan omjer postavlja Krilić u 34.minuti! Spomenimo i kako su gosti u 34.minuti ostali s igračem manje kada je drugi žuti karton zaradio Crnjac, no rezultat se nije mijenjao.
Više detalja o susretu donosimo u nastavku.

Vrsta utakmice: Prvenstvena
Kolo: 11.kolo
Datum: 12.12.2015.