Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Futsal novosti » Porto Tolero uvjerljivo do nove prvenstvene pobjede!

Porto Tolero uvjerljivo do nove prvenstvene pobjede!

Gledatelja: 50

PORTO TOLERO: Ivo Kežić,Zvone Barbir,Tomislav Domić,Saša Burđelez,Josip Stjepanović,Matko Krilić,Ivan Marković,Ivan Markić,Marin Džeko,Sandro Rebac,Ante Batinović,Marijo Batinović

JEZERA: Mario Rak,Andrija Bakula,Jure Kapov,Marko Periš,Karlo Klarin,Marko Kovačev,Ante Kosor,Stjepan Klarin,Frane Fatović,Joško Šimat,Luka Vodanov

STRIJELCI: 1:0 Burđelez(2.min),2:0 Barbir(5.min),3:0 Džeko(8.min),4:0 Domić(13.min),5:0 Burđelez(16.min),6:0 Stjepanović(21.min),7:0 Stjepanović(22.min),7:1 Šimat(23.min),8:1 Marković(30.min),9:1 Rebac(36.min),9:2 Periš(40.min)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: PORTO TOLERO 10(5+5); JEZERA 7 (5+2)

ŽUTI KARTONI: JEZERA-Kosor(8.min),Šimat(16.min),Kovačev(17.min),Vodanov(19.min)

CRVENI KARTON: JEZERA-Bakula(26.min)

U odličnoj utakmici 14.kola 2.HMNL-Jug Porto Tolero je svladao MNK Jezera rezultatom 9:2! Strijelci u ovoj velikoj pobjedi bili su Josip Stjepanović (2),Saša Burđelez (2),Zvone Barbir,Marin Džeko,Tomislav Domić,Ivan Marković i Sandro Rebac,dok su za goste pogađali Joško Šimat i Marko Periš.

Oko 50-ak gledatelja moglo je vidjeti još jedno sjajno izdanje malonogometaša Porto Tolera.Već u drugoj minuti Porto dolazi u vodstvo,Marković izvodi korner,a Burđelez odličnim udarcem iz voleja postiže prvi gol.U 5.minuti Porto povećava vodstvo.Domić izvodi aut,a Barbir u primanju prelazi igrača i podiže prednost na 2:0.Zatim u 8.minuti duga lopta prema Marinu Džeki koji sjajno prima loptu i kroz noge gostujućeg vratara povisuje prednost.U 13.minuti,Domić krade loptu i preciznim udarcem postiže gol.Tri minute nakon toga,duga lopta prema samom Burđelezu koji snažnim udarcem u prvi kut zabija za 5:0 s kojim se otišlo na poluvrijeme.

U nastavku Porto kreće još snažnije.U prvoj minuti nastavka Stjepanović izbija sam pred Raka i zabija za 6:0.Samo minutu poslije Stjepanović prizemnim udarcem postiže svoj drugi,a Portov sedmi gol.Nakon toga,neodlučnost u domaćoj obrani koristi Šimat i smanjuje prednost na 7:1.U 30.minuti lopta se odbija do Markovića koji zabija za 8:1.Lijepu akciju domaćina okrunio je Rebac pogotkom u 36.minuti iz teške situacije.Do kraja gosti uspjevaju ublažiti poraz pogotkom Periša u posljednjoj minuti susreta.

Nakon ove pobjede Porto Tolero se nalazi na diobi 3.mjesta s MNK Torcida i MNK Heroji,ali ima bolju gol razliku od obje ekipe.U sljedećem kolu MNK Porto Tolero će opet biti domaćin,ovog puta ekipi MNK Hajduk koja je izravni konkurent Porto Toleru.U prvom susretu, Porto Tolero i Hajduk su odigrali 3:3.