PORTO TOLERO: Robert Zovko, Tomislav Domić, Ante Batinović, Matko Krilić, Josip Stjepanović, Sandro Rebac, Marin Džeko, Saša Burđelez, Mario Rasić, Ivan Markić, trener: Denis Malić (predst. kluba)

TROGIR: Anđelko Juranović, Toni Legičević, Lovre Grabovac, Joško Ružičić, Emil Kursan, Filip Matijaš, Ivica Pažanin, Jure Palada, trener: Zdravko Muštra (predst. kluba)

STRIJELCI: 1:0 Burdželez (23′), 1:1 Matijaš (28′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Porto Tolero 4 (1+3); Trogir 5 (2+3)

ŽUTI KARTONI: Burdželez (34′) – PORTO TOLERO

IGRAČ UTAKMICE: Saša Burđelez (PORTO TOLERO)

U utakmici 15.kola 2.HMNL-jug Porto Tolero i Trogir remizirali su rezultatom 1:1! Veliko je to iznenađanje s obzirom da je Porto Tolero u proljetni dio prevenstva ušao u vrlo dobroj formi, dok je Trogir uvijek poželjan gost jer teško dolazi do bodova.

Prvih 20 minuta mreže su mirovale dok su oba pogotka pala u nastavku! Domaćini su poveli preko Burđeleza koji je preciznim udarcem pogodio suprotni kut vratara Juranovića, dok je bod gostima osigurao Matijaš!

Porto Tolero je ovim remijem propustio priliku da skoči na četvrto mjesto, dok je Trogir osvojio vrijedan bod u borbi za opstanak. U sljedećem kolu Pločani će na teško gostovanje kod vodeće Crnice, a Trogir će nove bodove u borbi za opstanak tražiti kod kuće gdje im u goste dolazi momčad Jezera.

Preuzeto sa: crofutsal.com