Trenutno ste ovdje Home » Novosti » U dramatičnoj utakmici Porto ipak izvukao tri boda!

U dramatičnoj utakmici Porto ipak izvukao tri boda!

Porto Tolero-Torcida

Porto Tolero je u utakmic ušao kao favorit ”na papiru”, a to je opravdao dobrom igrom i na kraju pobjedom na Ustanikom. Rezultat na kraju utakmice bio je 8-6, a strijelci za Porto Tolero bili su Matko Krilić, Ivan Marković(2), Josip Stjepanović(2) te Mišo Ramić(3). Rezultat govori dovoljno koliko je utakmica bila dramatična, a sami kraj bio je najzanimljiviji dio utakmice gdje su gosti gotovo došli do senzacije.

Gostujuća momčad u Ploče je došla sa šest igrača i vratarom, a Porto Tolero je iskoristio ”kratku klupu” gostiju te odlično krenuo u utakmicu. Već u šestoj minuti za 1-0 mrežu trese Matko Krilić. Porto je nakon pogotka uspio napraviti odličan kontra-napad sa tri igrača, ali Galić nije uspio realizirati priliku. Nakon toga, u 11. minuti za 2-0 pogodak postiže Ivan Marković. Samo tri minute nakon pogotka Markovića Porto Tolero je došao do visokog vodstva od 3-0, a strijelac je bio Stjepanović na asistenciju Denisa Malića. Ipak, do poluvremena su gosti uspjeli postići dva pogotka i na odmor otići sa manjim pritiskom i rezultatom 3 na prema 2.

Drugo poluvrijeme je ponovo krenulo u korist domaćina te nakon pet minuta igre u drugom dijelu Mišo Ramić postiže pogodak za 4-2. U 31. minuti igre isti igrač postiže svoj drugi pogodak, ovoga puta na prazan gol gostiju koji su igrali sa vratarom-igračem. Porto Tolero je okrenuo u brzinu više te u samo pet minuta postigli još dva pogotka, redom su zabijali Stjepanović i Marković. Tada je za domaćine sve krenulo u krivom smjeru. Nakon što su se malo opustili, a gosti krenuli na sve ili ništa, primili su čak četiri gola te je rezultat u 39. minuti bio 7-6, ali je točku na ”i” stavio Mišo Ramić pogotkom u posljednim minutama utakmice i tako podebljao pobjedu Porta.

Porto Tolero slijedeću utakmicu igra u subotu protiv Okruka, a ovom pobjedom na tablici su se pomakli za jedno mjesto gore i tako došli do četvrte pozicije ispred Metkovića, ljutog rivala.