Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Važna pobjeda za velika tri boda!

Važna pobjeda za velika tri boda!

Porto Tolero

Igrači Porto Tolera su u subotu odigrali i predzadnju utakmicu ove sezone i došli do veoma važna tri boda. Obje ekipe imale su prilike postići i više pogodaka, no oba vratara bila su na razini zadatka, a nešto bolji bio je vratar Zovko koji je ujedno i uvelike pomogao Pločanima da dođu do pobjede. Strijelci za Porto bili su Korljan i Galić.

Porto Tolero je utakmicu počeo bez nekolik ključnih igrača kao što su Mišo Ramić koji je prvi strijelac kluba te prvi vratar momčadi Marijo Batinović. Ipak, nakon nekoliko prilika sa obe strane Porto Tolero je došao do vodstva nakon odlične akcije iz kornera, a priliku je dobio i realizirao Jure Korljan. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1-0.

U drugo poluvrijeme domaćini su ušli dosta oštrije što im se isplatilo eurogolom za izjednačenje. Unatoč tome, Porto Tolero je nakon odličnog kontra-napad uspio postići i pobjednički pogodak, a strijelac je vooga puta bio Ante Galić koji se u istom napadu i ozljedio pa će tako njegov nastup u zadnjoj prvenstvenoj utakmici biti upitan. Domaćini su na kraju pokušali postići pogodak uvevši vratara-igrača, ali je Robert Zovko odlično reagirao na sve udarce i sačuvao mrežu Porta praznom do kraja.

Iz momčadi Porta odlično su odigrali Josip Stjepanović, Matko Krilić te Josip Pear, a posebice u obranbenom dijelu. Treći žuti karton u sezoni dobio je Denis Malić koji će tako propustiti utakmicu protiv Trogira koja se igra u subotu u 20:00, a o tome više u naknadnoj najavi iste.