Trenutno ste ovdje Home » Novosti » Mladež » (JUNIORI) Porto “prohujao” Makarskom!!!

MNK NOVO VRIJEME-MNK PORTO TOLERO     1:13 (0:6)

Vrijeme: 11:00h
Dvorana: Športska dvorana Makarska

Porto Tolero: Ivo Kežić,Zvone Barbir,Ante Musulin,Ante Batinović,Tomislav Domić,Matko Šunjić,Ivan Arar

Novo Vrijeme:Daniel Leo Bevanda,Šime Divić,Ivan Mladinov,Ivan Gudelj,Antonio Šitum,Duje Glavina,Boris Vuković,Vinko Nižetić,Antonio Šerger,Mirko Rakušić

Strijelci: 0:1 Batinović(1.min),0:2 Batinović (3.min),0:3 Barbir(5.min),0:4 Musulin(14.min),0:5 Batinović (16.min.),0:6 Barbir (17.min),0:7 Batinović (22.min),0:8 Batinović (22.min),0:9 Musulin (25.min),1:9 Gudelj (26.min),1:10 Musulin (29.min),1:11 Batinović (32.min),1:12 Musulin (33.min),1:13 Arar (36.min)

Akumulirani prekršaji: MNK Novo Vrijeme 5 (2+3); MNK Porto Tolero 5 (2+3)

Juniori Porto Tolera pisali su novu pobjedu protiv Novog Vremena iz Makarske rezultatom 1:13!!! Strijelci za Porto Tolero su bili:Ante Batinović (6),Ante Musulin (4),Zvone Barbir (2) i Ivan Arar (1).

Pločani su kao i u prošlom njihovom međusobnom susretu cijelu utakmicu dominirali,a već u prvom poluvremenu rezultat je bio 0:6.Batinović je postigao 3,Barbir 2,a Musulin je nadodao 1 pogodak.

U drugom poluvremenu ista priča. Gosti nastavljaju s dominacijom,točnije Batinović i Musulin koji kažnjavaju i namanju pogrešku domaćina,dok domaćini uspijevaju u 26.minuti postići jedan pogodak,zahvaljujući nepažnji u obrani gostiju.U posljednjoj minuti susreta za goste se u strijelce upisao i Ivan Arar.

Nakon važnih pobjeda protiv  MNK Square i MNK Novo Vrijeme,juniori će 19.01.2016. s početkom u 18:00 sati u Domu Športova Ploče,ugostiti svoje vršnjake iz Vrgorca u utakmici koja odlučuje putnika na juniorsku završnicu prvenstva Hrvatske u futsalu.