Trenutno ste ovdje Home » Uncategorized » Porto Tolero slavio na gostovanju u zadnjem kolu!

Porto Tolero slavio na gostovanju u zadnjem kolu!

13089951_10205907214982718_815590961_n

MNK KIJEVO KNIN-MNK PORTO TOLERO     4:5 (1:3)

Vrsta utakmice: Prvenstvena
Kolo: 22.kolo
Datum: 10.05.2016
Vrijeme: 19:00
Dvorana: ŠD Lovre Monti,Knin
Gledatelja: 100

PORTO TOLERO: Ante Raič,Josip Stjepanović,Zvone Barbir,Matko Krilić,Ivan Marković,Ivan Arar,Saša Burđelez,Ivan Markić

KIJEVO: Srećko Mišković, Dejan Dodig, Petar KneževićJosip Matić, Ante Crnjac, Ante Palavra,Duje Ivković, Antonio Perić, B.Palavra trener: Danijel Rimac

STRIJELCI: 0:1 Krilić, 0:2 Markić, 0:3 Markić, 1:3 Palavra, 1:4 Marković, 2:4 Crnjac, 2:5 Barbir, 3:5 B.Palavra , 4:5 Palavra

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Kijevo: 4 (3+1) ; Porto Tolero 4 (1+3)

ŽUTI KARTONI: – Kijevo- Crnjac ; Porto Tolero- Barbir

U posljednjem 22.kolu 2.HMNL-Jug Porto Tolero je slavio na teškom gostovanju u Kninu protiv momčadi MNK Kijevo rezultatom 4:5! Strijelci su za Pločane bili Ivan Markić (2),Matko Krilić,Ivan Marković i Zvone Barbir.

Već od samog početka dominacija Pločana protiv polufinalista kupa Hrvatske i u 5.minuti nakon duge lopte Stjepanovića,Krilić se sjajno snalazi te iz drugog pokušaja zabija za vodstvo 0:1.Nedugo zatim,nakon gužve ispred Miškovića,najbolje se snalazi Markić te gura loptu u gol za 0:2.Samo dvije minute poslije Markić postiže svoj drugi gol nakon prodora po lijevoj strani. 40-ak sekundi prije kraja poluvremena,Pločani gube loptu na centru,a Palavra to kažnjava i postiže gol za 1:3 s kojim se otišlo na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu Porto nastavlja s dobrom igrom i nakon sjajne akcije Marković topovskim udarcem zabija za veliku prednost od 1:4.Minutu poslije Crnjac ostaje sam na 10 metara te preciznim udarcem smanjuje vodstvo na 2:4. U 30.minuti nakon izborenog auta,Markić izvodi,a Barbir uz pomoć gostujućeg igrača postiže gol za 2:5.Nakon primljenog gola domaćini uvode golmana igrača i 5 minuta prije kraja B.Palavra postiže svoj prvi gol za 3:5. Minutu prije kraja domaćini uspijevaju preko Ante Palavre ublažiti poraz i postaviti konačnih 4:5.

S ovom pobjedom Porto Tolero je sezonu završio na odličnom trećem mjestu sa 38 bodova ispred MNK Hajduka koji je četvrti s 37 bodova.S obzirom da imaju najmlađu momčad u cijeloj ligi, Porto Tolero je ostvario i više od očekivanog.